Loading...

O Firmie

Usługi grawerskie Maria Duplaga

O Nas

Jesteśmy firmą zegarmistrzowską istniejącą na rynku już od ponad 40 lat. Świadczymy usługi zegarmistrzowskie, jubilerskie oraz grawerskie. Sklep stacjonarny znajduje się w Brzozowie, przy uliczy Mickiewicza 33.

Sprzedaż detaliczna

Firma zaczynała od świadczenia jedynie usług zegarmistrzowskich, dopiero w latach 90' wprowadziliśmy handel detaliczny zegarków. Z czasem poszerzaliśmy naszą ofertę stale dostosowując się do potrzeb panujących na lokalnym rynku. Od 2013 roku istniejemy również w internecie, nasza strona internowowa zegarybrzozów.pl posiada naszą aktualna ofertę produktową. 

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się nie tylko zegarki znanych firm takich jak Casio, Adriatica, Bisset, Orient, Pierre Ricaud, JVD, Q&Q, Gino Rossi i wiele innych ale również posiadamy bogatą gamę zegarów ściennych oraz budzików. Od wielu lat doradzamy również w wyborze biżuetrii srebrnej oraz stalowej. Ponad to posiadamy również zapalniczki, piersiówki, portfele, obrazki srebrne jak również baterie, paski i wszelkie części do zegarków i zegarów.

Usługi zegarmistrzowskie 

Właścicielem firmy jest zegarmistrz Stanisław Duplaga, posiada on tytuł mistrza od 1970 r.. W swoim dorobku pochwalić się może wieloletnim już doświadzczeniem w branży. Naprawiamy zegarki elektorniczne, kwarcowe oraz mechaniczne, zegary kwarcowe oraz mechaniczne oraz budziki. Nierzadko naparwiamy też oprawki okularów, biżuterię strebrną praz piloty do samochodów.

Usługi grawerskie

Aktualnie wprowadziliśmy nową ofertę do wahlarzu naszych usług jaką jest usługa grawerska Jesteśmy właścicielem urządzenia ze specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym dającym nieograniczone możliwości projektowania. Grawerowanie pozwala na spersonalizowanie i ozdabiane zegarków, biżuterii, długopisów i innych upominków, które można nabyć w naszym sklepie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego oraz strony internetowej: www.zegarybrzozow.pl


Nasze produkty

Produkty naszej firmy cechuje jakość, wytrzymałość - co w zestawieniu z bardzo przystępną ceną powoduje, iż jesteśmy pierwszym wyborem Klientów od ponad 40 lat