Loading...

O Firmie

Usługi grawerskie Maria Duplaga

O Nas

Jesteśmy firmą zegarmistrzowską istniejącą na rynku już od ponad 40 lat. Świadczymy usługi zegarmistrzowskie, jubilerskie oraz grawerskie. Sklep stacjonarny znajduje się w Brzozowie, przy ulicy Mickiewicza 33.

Początki firmy

Firma zaczynała od świadczenia jedynie usług zegarmistrzowskich. Założyciel Bronisław Duplaga wraz z synem Stanisławem w latach 70’ i 80’ zajmowali się głównie naprawą popularnych wówczas zegarków rosyjskich oraz mechanicznych zegarów ściennych. Dopiero w latach 90' wprowadziliśmy handel detaliczny zegarków. Z czasem poszerzaliśmy naszą ofertę stale dostosowując się do potrzeb panujących na lokalnym rynku. Od 2013 roku istniejemy również w internecie, nasza strona internetowa www.zegarybrzozow.pl posiada naszą aktualna ofertę produktową. 

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się nie tylko zegarki znanych firm takich jak Casio, Adriatica czy Orient,  w naszej ofercie znajdują się również marki takie jak: Lorus, Pierre Ricaud, JVD, Q&Q, Timemaster, Timex, Xonix i wiele, wiele innych ale również posiadamy bogatą gamę zegarów ściennych oraz budzików. Od wielu lat doradzamy również w wyborze biżuterii srebrnej oraz stalowej. Ponad to posiadamy również zapalniczki, piersiówki, portfele, obrazki srebrne jak również baterie, paski i wszelkie części do zegarków i zegarów.

Usługi zegarmistrzowskie 

Właścicielem firmy jest zegarmistrz Stanisław Duplaga, posiada on tytuł mistrza od 1970 r.. W swoim dorobku pochwalić się może wieloletnim już doświadczeniem w branży. Naprawiamy zegarki mechaniczne, kwarcowe oraz elektroniczne, ponadto zegary i budziki - kwarcowe oraz mechaniczne. Nierzadko naprawiamy też oprawki okularów, biżuterię srebrną oraz piloty do samochodów.

Usługi grawerskie

W 2017 r. wprowadziliśmy nową ofertę do wachlarzu naszych usług jaką jest usługa grawerska Jesteśmy właścicielem urządzenia ze specjalistycznym oprogramowaniem komputerowym dającym nieograniczone możliwości projektowania. Grawerowanie pozwala na spersonalizowanie i ozdabiane zegarków, biżuterii, długopisów i innych upominków, które można nabyć w naszym sklepie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego oraz strony internetowej: www.zegarybrzozow.pl


Nasze produkty

Produkty naszej firmy cechuje jakość, wytrzymałość - co w zestawieniu z bardzo przystępną ceną powoduje, iż jesteśmy pierwszym wyborem Klientów od ponad 40 lat